conti_t10225020
CONTI T10 2250 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10225020
 180,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 2250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 2250 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817198967
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10225020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
2250 mm