conti_t1026050
CONTI T10 260 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1026050
 83,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Lengte: 260
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138994
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1026050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
260 mm