conti_t1037012
CONTI T10 370 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1037012
 24,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 370
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 370 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137829
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1037012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
370 mm