conti_t1037032
CONTI T10 370 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1037032
 59,68 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 370
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 370 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138833
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1037032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
370 mm