conti_t1041010
CONTI T10 410 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1041010
 23,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 410
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 410 mm
  • Aantal tanden: 41
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143523
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1041010
Lengte
410
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
410 mm