conti_t1041032
CONTI T10 410 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1041032
 63,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 410
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 410 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140317
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1041032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
410 mm