conti_t1044012
CONTI T10 440 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1044012
 26,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 440
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 440 mm
  • Aantal tanden: 44
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137843
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1044012
Lengte
440
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
440 mm