conti_t1056012
CONTI T10 560 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1056012
 28,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137898
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1056012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
560 mm