conti_t1060012
CONTI T10 600 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1060012
 28,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 600
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137904
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1060012
Lengte
600
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
600 mm