conti_t1060050
CONTI T10 600 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1060050
 109,42 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 600
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141970
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1060050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
600 mm