conti_t1061012
CONTI T10 610 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1061012
 28,73 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137911
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1061012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
610 mm