conti_t1063016
CONTI T10 630 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1063016
 39,98 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 28/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 28/05/2026
  • Lengte: 630
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139809
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1063016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
630 mm