conti_t1063025
CONTI T10 630 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1063025
 62,45 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 630
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139816
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1063025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
630 mm