conti_t1066025
CONTI T10 660 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1066025
 62,84 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 660
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Aantal tanden: 66
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139861
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1066025
Lengte
660
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
660 mm