conti_t1066050
CONTI T10 660 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1066050
 125,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Lengte: 660
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Aantal tanden: 66
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139885
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1066050
Lengte
660
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
660 mm