conti_t1069010
CONTI T10 690 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1069010
 29,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 690
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Aantal tanden: 69
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1069010
Lengte
690
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
690 mm