conti_t1069016
CONTI T10 690 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1069016
 40,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 690
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141994
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1069016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
690 mm