conti_t1069032
CONTI T10 690 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1069032
 80,74 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 690
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142373
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1069032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
690 mm