conti_t1069050
CONTI T10 690 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1069050
 126,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 690
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143127
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1069050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
690 mm