conti_t1070050
CONTI T10 700 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1070050
 126,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139946
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1070050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
700 mm