conti_t1072016
CONTI T10 720 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1072016
 40,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 720
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139960
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1072016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
720 mm