conti_t1073025
CONTI T10 730 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1073025
 63,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 730
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 730 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138758
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1073025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
730 mm