conti_t1075016
CONTI T10 750 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1075016
 41,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 750
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 750 mm
  • Aantal tanden: 75
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143462
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1075016
Lengte
750
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
750 mm