conti_t1078012
CONTI T10 780 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1078012
 34,42 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138017
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1078012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
780 mm