conti_t1078025
CONTI T10 780 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1078025
 65,78 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140041
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1078025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
780 mm