conti_t1078050
CONTI T10 780 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1078050
 131,49 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 28/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 28/05/2026
  • Lengte: 780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140065
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1078050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
780 mm