conti_t1081020
CONTI T10 810 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1081020
 53,49 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Lengte: 810
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 810 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140089
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1081020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
810 mm