conti_t10dl84012
CONTI T10 840 12 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL84012
 45,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 840
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Aantal tanden: 84
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138031
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL84012
Lengte
840
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
840 mm