conti_t1098020
CONTI T10 980 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1098020
 73,92 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 980
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 980 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138673
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1098020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
980 mm