conti_t2512012
CONTI T2,5 120 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.512012
 18,77 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 120
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 120 mm
  • Aantal tanden: 48
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163477
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.512012
Lengte
120
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
120 mm