conti_t2513004
CONTI T2,5 1300 4 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.513004
 37,72 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Lengte: 1300
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 4 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817162586
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.513004
Steek
2,5 mm
Breedte
4 mm
Nominale lengte
1300 mm