conti_t2524512
CONTI T2,5 245 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.524512
 21,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 245
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 245 mm
  • Aantal tanden: 98
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163064
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.524512
Lengte
245
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
245 mm