conti_t2526510
CONTI T2,5 265 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.526510
 19,86 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 265
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 265 mm
  • Aantal tanden: 106
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817159340
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.526510
Lengte
265
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
265 mm