conti_t2533012
CONTI T2,5 330 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.533012
 25,82 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 330
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 330 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163606
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.533012
Lengte
330
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
330 mm