conti_t5107520
CONTI T5 1075 20 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5107520
 65,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1075
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1075 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176194
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5107520
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1075 mm