conti_t5dl110012
CONTI T5 1100 12 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL110012
 19,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817175708
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL110012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1100 mm