conti_t5dl110020
CONTI T5 1100 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL110020
 76,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176224
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL110020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1100 mm