conti_t5110032
CONTI T5 1100 32 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5110032
 106,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176842
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5110032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1100 mm