conti_t5dl11008
CONTI T5 1100 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL11008
 38,30 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177924
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL11008
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
1100 mm