conti_t5121525
CONTI T5 1215 25 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5121525
 89,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 7.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1215
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1215 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817180030
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5121525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1215 mm