conti_t5121532
CONTI T5 1215 32 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5121532
 115,16 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Lengte: 1215
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1215 mm
  • Aantal tanden: 243
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817179263
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5121532
Lengte
1215
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1215 mm