conti_t5138010
CONTI T5 1380 10 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5138010
 45,73 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 1380
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1380 mm
  • Aantal tanden: 276
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817181990
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5138010
Lengte
1380
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
1380 mm