conti_t5150050
CONTI T5 1500 50 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5150050
 193,62 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177351
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5150050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1500 mm