conti_t5dl30012
CONTI T5 300 12 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL30012
 22,71 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817175760
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL30012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
300 mm