conti_t5dl30020
CONTI T5 300 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL30020
 34,93 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176330
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL30020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
300 mm