conti_t5dl46020
CONTI T5 460 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL46020
 44,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176347
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL46020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
460 mm