conti_t5dl46032
CONTI T5 460 32 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL46032
 70,58 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817181532
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL46032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
460 mm