conti_t5dl46050
CONTI T5 460 50 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL46050
 101,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182249
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL46050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
460 mm