conti_t5dl59050
CONTI T5 590 50 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL59050
 112,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 590
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 590 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182805
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL59050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
590 mm