conti_t5dl62020
CONTI T5 620 20 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL62020
 50,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176446
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL62020
Lengte
620
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
620 mm